Ultra szybki internet Jelenia Góra

Internet w Jeleniej Górze

Airmax to Internet perfekcyjnie dopasowany do potrzeb współczesnego użytkownika. Łącza NeoConnect zapewniają niezakłócony dostęp do sieci w miejscu pracy (Jelenia Góra i okolice). Airmax to Internet bez limitów. Ściągasz tyle plików, ile chcesz, zawsze z równą, wybraną przez siebie prędkością – przez cały okres współpracy. Decydujesz także o długości trwania umowy. Oferujemy szeroki zakres wariantów abonamentowych oraz komfortową opcję PrePaid (Internet na kartę).

Dodatkowo, w ramach współpracy, otrzymujesz od nas stały, publiczny adres IP oraz darmowy hosting Twojej strony internetowej.

Airmax – odkryj innowacyjny Internet w Jeleniej Górze.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Jelenia Góra bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Jelenia Góra. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber umożliwia osiąganie prędkości równych lub wyższych od popularnego światłowodu, tj. przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszelkich korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także dodatkową wartość w formie: braku kabli (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej szybkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber okablowania zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu czasem zajmuje sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Internet Fiber, szybko podłączysz do sieci komplet posiadanych urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Internet PrePaid Jelenia Góra - (internet bez umowy)

Airmax - Internet na kartę Jelenia Góra

Szukasz sprawdzonego dostawcy Internetu, który pozwoli Ci na kontrolowanie wydatków? Wybierz Airmax – Internet na kartę, polecany osobom, które korzystają z sieci okresowo lub sporadycznie. Nowość w Jeleniej Górze!

Internet PrePaid to:

  • dostęp do sieci w dniach, kiedy faktycznie tego potrzebujesz
  • szybkie łącza NeoConnect
  • niskie ceny
  • brak umowy
  • brak zobowiązań
  • pełna kontrola nad wydatkami na Internet
  • zero ryzyka dodatkowych opłat
  • prosta aktywacja pod wskazanym numerem telefonu

Kup Internet na kartę w Jeleniej Górze – sam wybierz przedział czasowy, w którym będziesz korzystać z sieci (może być to nawet 1 dzień) i ciesz się ultra szybkim Internetem bez limitu danych.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Jelenia Góra - zasięg

Szybki, tani i stabilny Internet Jelenia Góra. Wypróbuj Airmax - bezpłatnie przez 30 dni.

Darmowe testowanie

Zależy nam na pełnej satysfakcji naszych Klientów, dlatego jako jeden z nielicznych dostawców Internetu, oferujemy całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Przez miesiąc, możesz za darmo użytkować Internet Airmax w swojej firmie, aby następnie zdecydować o dalszej współpracy. Bez ukrytych kosztów i umów przedwstępnych.

Opcje do wyboru

Zdecyduj, który wariant współpracy odpowiada najbardziej Twoim potrzebom i testuj go bezpłatnie przez cały miesiąc. Dla osób, które korzystają z sieci wyłącznie okresowo lub okazjonalnie, przygotowaliśmy ekonomiczną opcję Internetu na kartę (szybki Internet nawet na 1 dzień!).

Wybierz Airmax – Internet Jelenia Góra. Skontaktuj się z nami i testuj bezpłatnie przez 30 dni.

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Jelenia Góra, oraz następujące miejscowości:

Barcinek, Borowice, Bukowiec, Cieplice Śląskie-Zdrój, Dąbrowica, Dziwiszów, Głębock, Grabary, Jelenia Góra, Jeżów Sudecki, Karpacz, Karpniki, Komarno, Kopaniec, Kostrzyca, Kowary, Krogulec, Kromnów, Łomnica, Mała Kamienica, Marczyce, Miłków, Mysłakowice, Piastów, Piechowice, Podgórzyn, Przesieka, Radomierz, Rybnica, Sobieszów, Sosnówka, Staniszów, Stara Kamienica, Strużnica, Szklarska Poręba, Ściegny, Wilkowyja, Wojanów, Wojcieszyce, Zachełmie,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Internauci zaufali nam!

Klienci są w naszej firmie podstawową wartością. Dlatego robimy, co możemy, żeby czas spędzony z nami był dla nich miłym doświadczeniem. Robimy, co możemy, aby sprzedawane usługi gwarantowały bezkonkurencyjną rozrywkę, a nasza ekipa była zawsze życzliwa, zaangażowana i dobrze przygotowana. Napawa nas dumą, że klienci zauważają i doceniają nasze zaangażowanie oraz polecają naszą firmę innym. I nie są to tylko puste słowa! Wasze rekomendacje są dla nas najważniejszą informacją zwrotną i niezastąpioną motywacją do ciągłego rozwoju, a Wasze zadowolenie z usług - najlepszą wizytówką firmy. Możecie nam wierzyć, że każda, otrzymana opinia jest dla nas ważna, więc zostaje przeanalizowana i przyczynia się do nieustannego umacniania jakości oferty i obsługi. Dziękujemy za zaufanie, którym darzycie naszą markę - Airmax Internet - od wielu lat.

Telewizja internetowa i popularne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax oznacza możliwość korzystania z szerokiego zakresu multimediów, jak telewizja internetowa – dostępnych w różnych wariantach do wyboru.

Internet i telewizję w pakiecie możesz zamówić za pośrednictwem jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowaną ilość stacji i różnorodne treści. Z tego powodu powinno się przed rozpoczęciem współpracy koniecznie przeanalizować warunki wybranego dostawcy usługi. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, oferty kanałów, a także szczegóły dotyczące aktualnej promocji.

Internet i telewizja w pakiecie Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na rozmiary plików, ale także fantastyczna stabilność usług, niedostępna w rozwiązaniach mobilnych.

Jeżeli chcesz mieć dostęp do szerokiej oferty rozwiązań multimedialnych, m.in. social mediów, napisz lub zadzwoń do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Pamiętaj – w celu osiągania prędkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry router z portem gigabitowym i szybszym.

Szybki, nielimitowany Airmax Internet to brak zmartwień uploadem i downloadem, możliwość oglądania filmowych i serialowych hitów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W porównaniu do łącza oferowanego przez operatorów komórkowych, masz super szybki Airmax Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy pogody za oknem. Airmax Internet oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki ile chcesz - na wielu urządzeniach równocześnie. Nie musisz długo czekać na załadowanie stron czy ciągle ponawiać upload lub download danych. Airmax to doskonała opcja Internetu dla rodziny oraz do pracy. Działa w każdym pokoju w mieszkaniu czy w biurze. Poczuj różnicę - wystartuj z superszybkim Internetem Airmax Internet w miejscowości Jelenia Góra. Zapraszamy do kontaktu, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w przestrzeni prywatnej lub w biurze przez cały miesiąc.

W trakcie około 10 lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla wszystkich czymś do tego stopnia normalnym, że niełatwo na ten moment chociażby wyobrazić sobie pracę i codzienne życie bez Internetu. Dzięki stałemu połączeniu z Internetem, możliwa jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, przesyłanie materiałów czy rozwijanie wiedzy i talentu. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak kilka, również w miejscowości Jelenia Góra. Decyzja, co wybierzemy zależy w głównej mierze od wymagań internauty oraz od funkcjonującej infrastruktury sieciowej. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieorientujące się w zagadnieniach technicznych, mają problem z wybraniem zalecanego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka technologia może sprostać ich indywidualnym wymogom. Dlatego właśnie warto poznać naszą ofertę – Airmax Internet zapewnia wszystkim zainteresowanym sprawny i skuteczny dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – w tym dla miejscowości Jelenia Góra. Dodatkowo zyskujesz szansę porównania: prędkości i stabilności łącza, różnych opcji abonamentowych, długości trwania umowy oraz aktualnych programów rabatowych i lojalnościowych u wiodących dostawców Internetu.

Internet światłowodowy Airmax oznacza możliwość korzystania z szerokiego zakresu multimediów, jak telewizja internetowa – dostępnych w różnych wariantach do wyboru.Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi są dostępne w miejscowości Jelenia Góra. W ramach współpracy dostarczamy światłowodowy internet symetryczny o ogromnej przepustowości, a dodatkowo TV online oraz telefon przez Internet. Chcemy działać tak, by dostarczane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla wszystkich użytkowników - za 0 zł. Możesz wypowiedzieć umowę w każdym czasie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują za darmo publiczny adres IP, symetryczne łącza (transfer danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na Ziemi. Klienci korzystający z naszej sieci mają zapewnione również: gratisowy multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość korzystania z darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów międzykrajowych.

Światłowód symetryczny – co oznacza symetryczność? Czy światłowód symetryczny jest dostępny w miejscowości Jelenia Góra?

Łącze symetryczne (inaczej Internet symetryczny) jest takim wariantem łącza internetowego, w którym zapewniana przez dostawcę prędkość pobierania danych i deklarowana prędkość uploadu są takie same. Bardzo często łącze symetryczne bazuje na światłowodzie. Dlatego można również spotkać się z pojęciem ”symetryczny Internet światłowodowy”.

Na przykład propozycja operatora to Internet symetryczny 300 Mb/s. Czyli zarówno prędkość pobierania danych, jak i prędkość ich wysyłania wynoszą 300 Mb/s.

Deklarowane przez dostawcę światłowodu symetrycznego prędkości mogą okazać się w warunkach rzeczywistych trochę inne, lecz nie powinny być to duże różnice. W związku z tym należy przed dokonaniem wyboru bezwzględnie przeczytać warunki techniczne i zapisy w umowie.

Łącze symetryczne to niezwykle przydatne rozwiązanie dla osób wysyłających ogromne ilości informacji.

Światłowód symetryczny (Airmax Internet) w miejscowości Jelenia Góra wdraża polski dostawca Airmax.

Internet światłowodowy do grania online w miejscowości Jelenia Góra

Standardowa, potrzebna prędkość łączy dla gry online Fortnite, w którą może w jednym czasie grać nawet kilkudziesięciu graczy, to 10 Mbps dla pobierania danych i 1 Mbps dla wysyłania.

Oznacza to oczywiście niższą, wymaganą jakość niż zapewnia Internet światłowodowy AirMAX. Jednak im lepszy masz Internet, tym mniejsze ryzyko, że inni gamerzy będą Ci przeszkadzać w graniu. Na przykład już samo pobieranie plików, oglądanie video lub sprawdzanie poczty potrafi na moment spowolnić Internet oraz negatywnie wpłynąć na jakość połączenia między komputerem a odległym serwerem. Poza innymi gamerami, spadku płynności w grze online można doznać przez przebiegające w tle aktualizacje systemu lub różnych programów na komputerze. Im lepsze łącze wybierzesz, tym mniejsze ryzyko, że coś lub ktoś negatywnie wpłynie na Twoją rozgrywkę on-line.

Internet do grania online firmy AirMAX Internet gwarantuje nie tylko rekordowe szybkości pobierania i wysyłania danych, ale przede wszystkim stabilny ping. W AirMAX jakość połączenia między komputerem a odległym serwerem nie zależy od obciążenia sieci – tak, jak w przypadku sieci komórkowej lub Internetu LTE.

Stabilne łącze bez momentów braku dostępności Internetu do minimum obniża ryzyko utraty kontaktu w trakcie gry. Oprócz do granie w gry online, Internet AirMAX sprawdzi się do pracy, nauki, e-zakupów czy innych form rozrywki.

Jesteś mieszkańcem miejscowości Jelenia Góra i szukasz atrakcyjnej oferty Internetu w rejonie? Postaw na Internet AirMAX i zapewnij sobie niezakłócony dostęp do najświeższych wiadomości oraz ulubionej rozrywki – kiedy tylko zapragniesz. Internet AirMAX to zaawansowane technologicznie rozwiązanie. Stabilne łącze oraz prędkości do 1 Gb/s oznaczają absolutnie nową jakość w branży Internetu dla domu i biznesu w miejscowości Jelenia Góra.

AirMAX - internet i telewizja Jelenia Góra

Najwyższej jakości usługi dla domu i klientów biznesowych z miasta Jelenia Góra i okolicznych miejscowości

Mieszkasz lub prowadzisz biznes w Jeleniej Górze? Szukasz dobrej oferty na internet i/lub telewizję w swoim mieście? Masz wrażenie, że najwięksi dostawcy internetu w Polsce oferują coraz gorsze warunki? Postaw na internet stacjonarny Jelenia Góra od lokalnego operatora AirMAX! Zapewniamy ultraszybki, nowoczesny i niezawodny internet dla domu i klientów biznesowych, a także rozbudowane pakiety usług telewizja + internet Jelenia Góra. Jako nieliczni w Jeleniej Górze oferujemy komfortowe łącze symetryczne. Oznacza to, że prędkość wysyłania i prędkość odbierania danych są za każdym razem równe. Usługi jesteśmy w stanie zindywidualizować dla konkretnego usługobiorcy w zakresie m.in. prędkości łącza, wysokości comiesięcznych rachunków czy długości umowy.

Sprawdzony dostawca internetu – Jelenia Góra i okolice

Jesteśmy operatorem działającym na polskim i okolicznym rynku usług telekomunikacyjnych od wielu lat. Spore doświadczenie pozwala nam dostarczać szybki i stabilny internet do wszystkich, nawet najtrudniejszych lokalizacji, niedostępnych dla innych operatorów, także tych znacznie popularniejszych. Doskonale wiemy, czego oczekują dzisiaj klienci indywidualni i biznesowi od dostawcy internetu w Jeleniej Górze. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi internetowe były w 100% dopasowane do realizowanych zadań i indywidualnych potrzeb użytkownika, a zatrudnieni technicy byli rzetelni i rzeczywiście pomocni. Cyklicznie wprowadzamy ciekawe promocje na pakiety internet / telewizja Jelenia Góra. Ogromną satysfakcję przynosi nam to, że klienci doceniają nasze działania, czego dowodem są stale przybywające, pozytywne komentarze.

Jelenia Góra – tani internet światłowodowy AirFiber

Bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber od AirMAX to zaawansowana usługa bez ograniczeń w zakresie pobierania/wysyłania danych i nieestetycznego okablowania. Zapewnia stały, swobodny dostęp do informacji, telewizji, social mediów i używanych aplikacji – na identycznych lub atrakcyjniejszych warunkach niż proponują rozpoznawalni operatorzy internetowi w Jeleniej Górze i w całej Polsce. Nasz internet światłowodowy gwarantuje prędkości transmisji danych na poziomie minimum 15 Gb! Brak infrastruktury kablowej to praktycznie brak usterki. Nowej generacji router AirMAX Fiber pozwala korzystać z sieci z ultraszybkością bez względu na ilość uruchomionych urządzeń. Możesz bez problemu podpiąć jednocześnie Xboxa, smart TV, smartfona i dekoder. Dodatkowo internet światłowodowy AirFiber cechuje się bardzo dobrą odpornością na zakłócenia wywołane przez czynniki zewnętrzne. Niestraszne mu są wichury czy burze.

Internet Wi-Fi Jelenia Góra dla gracza

Łącze światłowodowe AirFiber to praktyczne rozwiązanie dla wytrawnych graczy z miasta Jelenia Góra i całego województwa. Żaden internet radiowy w Jeleniej Górze nie jest w stanie zapewnić gamerom takich prędkości i takiej stabilności, jak nasz światłowód. Dla przykładu, rekomendowana prędkość internetu dla gry Fortnite, w którą jednocześnie może grać kilkadziesiąt osób, to 10 Mpbs pobierania i 1 Mbps wysyłania. My gwarantujemy Ci znacznie więcej! Ze światłowodem AirFiber grasz bez obaw o to, że pozostali domownicy spowolnią usługę czy zwiększą ping, oglądając Netflixa, pobierając duże pliki czy aktualizując Windowsa. Ryzyko rozłączenia jest minimalne.

Internet w Jeleniej Górze z umową SLA – korzyści dla firm

Konkretne parametry usług AirMAX w Twojej lokalizacji przez cały okres współpracy określa pisemna umowa Service Level Agreement (SLA). Nie musisz się martwić o szybkość ani ciągłość działania internetu, a tym samym o efektywność pracy. W razie jakichkolwiek problemów z użytkowaniem naszych rozwiązań możesz zawsze liczyć na niezwłoczne i rzetelne wsparcie pracowników działu obsługi klienta AirMAX. Umowa SLA określa również czas maksymalnej reakcji na zgłoszony problem. Otrzymujesz internet dla firm z umową SLA, gwarancją pasma i globalnym adresem IP - w pakiecie.

Darmowy internet bezprzewodowy Jelenia Góra – testuj bez zobowiązań przez 2 tygodnie

Przekonaj się, czy wszystkie te słowa znajdują odbicie w praktyce. Zanim podłączymy u Ciebie internet, zachęcamy do skorzystania z nieodpłatnego i niezobowiązującego okresu testowego. Testujesz preferowaną usługę (np. telewizja i internet Jelenia Góra) przez 2 tygodnie, a następnie podłączamy usługę lub rezygnujesz. Bez żadnych ukrytych kosztów ani innych konsekwencji. Tak po prostu. Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów.

A jeśli szukasz elastycznego rozwiązania bez umowy, możesz zdecydować się na wygodny internet na kartę w Jeleniej Górze – z prędkością do 1 Gb/s.

Internet Jelenia Góra z dostawą i aktywacją w 24h

Czekamy na Twój kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i spersonalizujemy dla Ciebie ofertę. Pakiet startowy otrzymasz nawet w 24h od złożenia zamówienia.

Przekonaj się, jak szybki może być Internet w Jeleniej Górze!

Airmax to super szybki Internet przez cały okres współpracy, niezależnie od ilości pobieranych danych. Z Airmax korzystasz z zasobów sieci bez żadnego limitu – codziennie możesz ściągać dowolną ilość plików, przeglądać strony www i kontaktować się ze znajomymi z fenomenalną prędkością. Do Twojej dyspozycji pozostaje profesjonalny dział obsługi, który służy wsparciem technicznym zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Odkryj nową jakość Internetu w Jeleniej Górze z Airmax.

Wykonaj bez opłat SPEED TEST i nareszcie poznaj prędkość zamówionego Internetu.

Korzystasz z Internetu w życiu prywatnym lub w prowadzonej działalności gospodarczej? Ciągle czujesz się podirytowany przez trwające wieczność wyczekiwanie na otwarcie się strony internetowej? Nie udaje Ci się obejrzeć nowego materiału video? Wykonaj bez opłat SPEED TEST i upewnij się, czy Twój operator zapewnia zadowalającą i co ważne zgodną z podpisaną umową jakość downloadu i uploadu.

Od niedawna masz oprócz tego możliwość zrobienia SPEED TEST dla rozmaitych komercyjnych VPN-ów globalnie.

Ponadto masz możliwość podzielenia się rezultatami testu ze wybranymi osobami. Możesz także zweryfikować statystyki przeszłych testów oraz pobrać plik z parametrami ze SPEED TEST.

Pamiętaj, że każdy SPEED TEST skutkuje wydaniem przejrzystego raportu z danymi na temat Internetu.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 36

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 4990 votes
Brand Name
Airmax Internet Jelenia Góra ⭐
Product Name
Airmax Internet Jelenia Góra opinie ⭐

© 2023 Airmax.pl